Стратегія

Маркетингова та продуктова стратегії для Вашого підприємства.

Web дизайн

Пізнаванність Вашого бренду. Розробка актуального та “довговічного” дизайну для усіх маркетингових каналів.

Розробка

Оцифровка бізнес процеси. Розробка індивідуальних рішень для компаній.

Аналітика

Впровадження найефективніших рішень бізнес-аналітики. Забезпечення аналітичного супроводу.

Стратегія

На жаль, переважна більшість представників малого та середнього бізнесу не надають важливого значення розробці маркетингової стратегії.

Стратегія – карта та компас для бізнесу. Маркетингова стратегія забезпечує власнику бізнесу чітке бачення та конкретний план росту фінансових показників його компанії.

Компанії, які розробили та дотримуються маркетингових стратегій, зазвичай є ефективнішими у плані провадження бізнесу в декілька разів у порівнянні зі своїми конкурентами, які досі покладаються на випадок та “інтуїцію”. Значно швидше досягають поставлених фінансових цілей та більш мотивовані до росту в цілому.

Замірюєм показники

Ми зацікавленні у тому, щоб Ви бачили результати нашої роботи.

Аналіз ринків

Аналізуємо ринок ЦА, конкурентів. Визначаємо долю ринку і потенціал росту компанії.

Розробка та впровадження

Будуємо карту дій. Покрокову довгострокову стратегію, короткострокові цілі і тактики. Досягаємо поставлених результатів. Знаходимо шляхи покращення ефективності.

Web Дизайн

Веб-дизайн, який допомагає продавати!

Вирішуючи питання дизайну сайту для наших клієнтів, ми переслідуємо мету – забезпечити ефективність даного параметру.

У нашому розумінні, дизайн повинен без тексту передавати “змістове наповнення”. Його задача – транслювати точне бачення власника продукту. Потенційний клієнт хоче зрозуміти і побачити продукт чи послугу очима власника продукту.

Ми не прагнемо бути номер 1 у дизайні з точки зору новаторства, креативу та краси, адже це завжди дуже і дуже суб’єктивні параметри. Ми точно прагнемо бути номер 1 з точки зору ефективності його впливу на бізнес наших клієнтів. Дизайн також є емпіричним показником тоді, коли ми говоримо про бізнес та продажі. Його потрібно вимірювати, адже це прямо впливає на вашу “кишеню”.

В тренді

Ми використовуємо сучасні рішення та технології веб-дизайну.

Гнучкість та індивідуальність

Підхід до кожного проекту є індивідуальним. Ми прагнемо забезпечити легкість у впровадженні нових ідей наших клієнтів.

A/B тест

Більшість елементів проходять спліт-тестування. Таким чином, ми завжди досягаємо максимальних результатів конверсії.

SEO та User дружні

У кожному проекті ми враховуємо усі тенденції та вимоги пошукових систем. Використовуємо аналіз юзабіліті та поведінки клієнта на сайті через теплові карти та інші інструменти.

Розробка

Тест, тест, тест – позитивний результат.

Розробити хороший сайт сьогодні не є надзвичайною задачою.

Розробити сайт, який забезпечить повернення Ваших інвестицій – складніша задача.

Розробити сайт, який допоможе Вам зробити квантовий стрибок – наша улюблена задача! Ми тішимось успіхами клієнтів, які повірили в нас і разом досягли найкращих результатів.

Звісно, використовуємо те, що приносить результат. Найоптимальніші рішення з точки зору раціонального використання бюджету на розробку та технологію. Адже, у світі  велика кількість компаній, які за неоправданно великі бюджети готові впровадити “найкращі” рішення.

Ми ж розуміємо, що далеко не кожний клієнт, має мільйонні бюжджети на розробку сайту та його просування. Тому завжди шукаємо “золоту середину” у даному векторі, обираємо стратегію WinWin.

Правильне рішення

Керуємось спартанським принципом – мінімум, але те, що потрібно. Жодних “лишніх” рішень не пропонуємо.

Слідкуємо за ефективністю

Відстежуємо поведінку клієнта на сайті. Шукаємо шляхи покращення ключових показників ефективності.

Отримуємо результат

Шукаємо нові канали комунікації чи маркетингу, через які можемо впровадити нове рішення для захоплення конкурентного поля.

Аналітика

Збір та аналіз даних.

Веб-аналітика – це те, без чого не може обійтися бізнес в інтернеті. В епоху конкуренції, автоматизації та впровадження роботів у рекламні сервіси, недостатньо просто налаштувати рекламу і отримувати ліди.

Детальне відстеження всього і “вся” – основна задача аналітики.

На данний момент, веб-аналітика – конкурентна перевага у багатьох нішах. Це шанс для компанії середнього та малого бізнесу претендувати на лідерство ринку за рахунок швидкості впровадження в порівнянні з компаніями-гігантами.

Ключові показники

Визначаємо ключові показники ефективності Вашого бізнесу, налаштовуємо їх відстеження за допомогою сучасних сервісів веб-аналітики!

Дослід і впровадження

Знаходимо «слабкі місця» на сайті, висуваємо гіпотези, тестуємо і впроваджувати зміни з метою збільшення конверсії, числа заявок, клієнтів і прибутку.

ВІДГУКИ

Є питання?

Напишіть нам!

Телефонуйте зараз

(097) 457-3435